1.Termin

Istnieją trzy formy umówienia się na termin wykonania tatuażu:

  • kontakt mailowy
  • kontakt telefoniczny
  • osobista wizyta w studio

2. Ustalanie wzoru tatuażu

Pisząc do nas wiadomość bądź przychodząc na konsultację ważne jest:

  • Określenie wielkości tatuażu i części ciała na której ma być wykonany.
  • Przyniesieniu kilku zdjęć które moglibyśmy użyć jako referencji i inspiracji w projektowaniu Twojego wzoru, aczkolwiek nie jest to wymagane.
  • Podania preferencyjnej daty i godziny.
  • Po wpłaceniu zadatku – osobiście lub na nasze konto (W tytule przelewu prosimy wpisać ZADATEK NA TATUAŻ) zostaniesz poinformowany o zarezerwowanym oraz potwierdzonym terminie.

3. Koszt

Każdy tatuaż jest wyceniany indywidualnie. Istnieje wiele czynników które wpływają na koszt m.in. miejsce na ciele, stopień skomplikowania etc.

4. Wiek

Jeśli jesteś osoba niepełnoletnią (między 16-18), podczas umawiania się i samego wykonywania tatuażu wymagana jest obecność rodzica lub prawnego opiekuna. Zgody pisemne nie są akceptowane.

5. Ryzyko

Ryzyko zakażenia się jakąkolwiek chorobą jest równe zeru. Korzystamy wyłącznie z jednorazowych igieł, gryfów, gumek etc oraz używamy wyłącznie tuszy najwyższej jakości (ETERNAL INK, INTEZE INK, DYNAMIC INK).

6. Przygotowanie sie do zabiegu

Na sesje powinieneś przyjść wypoczęty oraz najedzony. Nie wolno spożywać alkoholu na co najmniej 24 godziny przed tatuowaniem oraz nie jest zalecane spożywanie żadnych środków podnoszących ciśnienie przed zabiegiem t.j kawa, napoje energetyczne. Jeśli tatuaż będzie robiony w miejscu pokrytym włosami polecamy przed wyjściem z domu się ogolić.

7. Proces gojenia

Gojenie tatuażu trwa około 14 dni (w zależności od rodzaju cery, wielkości i rodzaju tatuażu). Przez ten czas należy delikatnie przemywać tatuaż czystą dłonią (nigdy nie korzystać z gąbek itp.), co 2-4 godziny. Najlepiej używać do tego letniej, a nawet chłodnej wody i mydła antybakteryjnego. Za każdym razem po przemyciu tatuażu, delikatnie osuszać go papierowym ręcznikiem kuchennym i smarować tatuowane miejsce maścią BEPANTHEN. Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie tatuażu opatrunkiem (folią), która będzie go chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniem, wysuszeniem oraz kontaktem z odzieżą. Opatrunek powinno sie zmieniać przez pierwsze 72h godzin od wykonania tatuażu, najlepiej co 3-4 godziny, oraz nosić go przez dwie pierwsze noce na czas snu.

Tatuator wykonuje tylko 50% finalnego efektu, niestosowanie się do instrukcji może spowodować wyblaknięcie, uszkodzenie i ubytki w tatuażu oraz różnego strupy zakażenia zagrażające Twojemu zdrowiu. Przez pierwsze 3-4 tygodnie od dnia zabiegu nie wolno, brać długich kąpieli w wannie/prysznic aby nie rozmoczyć rany,korzystać z basenów, saun, solarium, drapać. Wystawiać na promienie słoneczne.